AKTYWNA TABLICA SBSIS

HARMONOGRAM SPOTKAŃ

Miło jest nam poinformować, że środki finansowe w ramach programu „Aktywna Tablica” w roku 2021 trafiły do Społecznej Branżowej Szkoły I Stopnia  w Chceniu. To już drugie takie dofinansowanie szkoły ponadpodstawowej - w roku 2020 program realizowało również Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Choceniu w ramach otrzymanych środków finansowych w wysokości 14.000 zł zakupiono laptopy, które wzbogaciły naszą bazę dydaktyczną.

Środki finansowe w wysokości 14.000,00 złotych otrzymane przez Społeczną Branżową Szkołę I Stopnia im. Adama Mickiewicza w Choceniu przeznaczone zostały na zakup dwóch monitorów interaktywnych, które zamontowane zostaną w salach lekcyjnych i służyć będą jaką pomoce dydaktyczne.
Zadanie współfinansowane jest przez Wojewodę Kujawsko - Pomorskiego ze środków pochodzących z budżetu państwa.